Wybierz drogerie:

14 stycznia 2022

CUDOCELL MAX wyróżniona certyfikatem Dziecięca Marka Roku 2021

Zdrowie

Marka CUDOCELL MAX tworząca produkty do pielęgnacji delikatnej skóry dzieci została wyróżniona certyfikatem Dziecięcej Marki Roku 2021 – Jakość i Radość. W corocznym, ogólnopolskim projekcie wyłaniane i nagradzane są najlepsze marki na rynku, oferujące najwyższej jakości produkty stworzone z myślą o dzieciach.

W corocznym, ogólnopolskim projekcie wyłaniane i nagradzane są najlepsze marki na rynku, oferujące najwyższej jakości produkty stworzone z myślą o dzieciach.

Tytuł Dziecięca Marka Roku to coroczny plebiscyt, którego celem jest wyłonienie i uhonorowanie podmiotów, które nieustannie dążą do podnoszenia standardów jakości oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zdobywcy tytułu Dziecięca Marka Roku to firmy godne polecenia i zaufania, oferujące produkty i usługi najwyższej jakości, stosujące nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu jakość i niezawodność.

Tytuł Dziecięca Marka Roku 2021 przyznany marce CUDOCELL MAX jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów do pielęgnacji delikatnej skóry dzieci. Przyznany certyfikat i tytuł stanowią rekomendację oraz potwierdzenie, iż CUDOCELL MAX to produkt przyjazny mamom i dzieciom, spełniający wszystkie standardy jakości.

Może Ci się spodobać również:

21 lutego 2021 #Pielęgnacja

Jak pielęgnować skórę przy pieluszkowym odparzeniu u niemowlaka?

Każdy rodzic wie, jak ważna jest pielęgnacja skóry u dziecka – zwłaszcza w okresie noszenia pieluch. Należy sobie zadać pytanie,…

Zobacz
21 lutego 2021 #Zdrowie

Płacz dziecka – powody występowania i jak sobie z nim radzić

Każda matka spotkała się tą przykrą chwilą, gdy jej dziecko płacze, a ona nie wie, jak mu pomóc. Dziecko nie…

Zobacz
21 lutego 2021 #Porady eksperta

Ćwiczenia po porodzie, które pozytywnie wpłyną na zdrowie i regenerację młodej mamy

Wiele kobiet, gdy ich dziecko przyjdzie na świat, skupia się wyłącznie na nim, odkładając tym samym własne potrzeby na drugi…

Zobacz